این مطلب ۱۱۴ بار خوانده شده
موسسه تامین درمان بسیجیان

آغاز رزمایش بزرگ خدمت رسانی بسیج « ارائه خدمات بهداشتی و درمانی » موسسه تأمین درمان بسیجیان

سه شنبه ۲۰ شهریور ماه رزمایش بزرگ خدمت رسانی بسیج در قالب ارائه خدمات بهداشتی و درمانی توسط موسسه تأمین درمان بسیجیان در سراسر کشور آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه تأمین درمان بسیجیان، صبح روز سه شنبه بیستم شهریور ماه مصادف با اول محرم الحرام، رزمایش خدمت رسانی در قالب ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز درمانی وابسته و اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم توسط موسسه تأمین درمان بسیجیان آغاز گردید.

در این رزمایش خدمت رسانی ۶۰ گروه جهادی و ۵۰ مرکز درمانی وابسته به این موسسه با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از کادر درمانی موسسه تأمین درمان بسیجیان که متشکل از( پزشک متخصص، پزشک عمومی، دندانپزشک، دستیار دندانپزشک، ماما، روانشناس، پرستار و تدارکات ) در ۱۴۷ منطقه محروم کشور به منظور خدمت و کمک به ارتقاء سطح سلامت و ایجاد رضایتمندی مردم مناطق حاشیه شهرها و محرومین به صورت سازمان یافته در ۹ روز به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی می پردازند.

با اعزام ۶۰ تیم پزشکی و دندانپزشکی در ۷۰ منطقه از مناطق محروم کشور پیش بینی می شود بیش از ۱۰ هزار نفر از اهالی این مناطق توسط این اردوهای جهادی تحت ویزیت و درمان قرار گیرند، از جمله خدماتی که در این اردوها انجام میشود میتوان به ویزیت پزشکی و دندانپزشکی، معاینه،جراحی، خدمات مامایی، خدمات پرستاری، خدمات

دندانپزشکی( کشیدن، جرم گیری، ترمیم و...)، خدمات مشاوره ای( مشاوره روانشناسی، تغذیه، آسیب های اجتماعی، مشاوره اعتیاد و مواد مخدر و...) اشاره نمود.

در ادامه این رزمایش کلیه مرکز درمانی وابسته به این موسسه نیز تا بیست و هشتم شهریور ماه به ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به صورت پرداخت یارانه می پردازد.   

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.