این مطلب ۱۴۷ بار خوانده شده
همزمان باهفته بسیج در زنجان:

ارائه خدمات ویژه پزشکی برای عموم مردم

مسئول موسسه تأمین درمان بسیجیان استان زنجان در گفتگو با خبرنگار بسیج با تبریک هفته بسیج از خدمات موسسه تامین و درمان بسیجیان گفت: خدمات رایگان به عموم مردم زنجان همزمان با آغاز هفته بسیج در درمانگاه رازی اسلام آباد انجام می شود.

سید احمد حسینی خدمات ارائه شده این مرکز را در ویزیت پزشک عمومی متخصص، ماما و خدمات دندانپزشکی عنوان نمود و اظهار داشت: متقاضیان می توانند از یکم تا هفتم آذرماه با حضور در درمانگاه از خدمات بهره مند شوند.

وی با اشاره به حمایت این مرکز از زوج های نا بارور جوان ، تصریح کرد: موسسه تامین درمان بسیجیان با چهار مرکز درجه یک طی قراردادی زوج های نابارور را به این مراکز معرفی و درمان می کند.

مسئول موسسه تأمین درمان بسیجیان استان زنجان نیز با اشاره به حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج خاطر نشان کرد: طی معرفی نامه از سپاه ناحیه زنجان به این مرکز از خدمات مالی درمانی بهره مند و حمایت می شوند.

حسینی با اشاره به خدمات بیمه ای بسیجیان تصریح کرد: ارائه خدمات بیمه تکمیلی از این مرکز مستلزم به داشتن دفترچه بیمه درمانی بسیجیان می باشد.

وی افزود : تعداد زیادی از بسیجیان تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند و بیمه تکمیلی بسیجیان در کشور در حال انجام است.

مسئول موسسه تأمین درمان بسیجیان استان زنجان اظهار داشت: بیمه تکمیلی شامل دو طرح با مبالغ ۱۵۰ و۱۹۲هزار تومان سالانه به ازای هرشخص متقاضی که سقف قرار دادهای هردوطرح متمایز می باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.